GOLD BBD GRUP Savunma Sanayi ve Kompozit Aydınlatma

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
467 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: BAHADIR DOĞAN
  • ADRES: SOKULLU MEHMET PAŞA CAD. NİNNİ SOK. NO: 18/7 - ANKARA/ÇANKAYA
  • TELEFON: 0312 434 11 54
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0532 281 79 09
  • WEB SİTESİ: http://www.bbdgrup.com.tr/
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
2+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

SOKULLU MEHMET PAŞA CAD. NİNNİ SOK. NO: 18/7 - ANKARA/ÇANKAYA

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

BBD GRUP Savunma Sanayi ve Kompozit Aydınlatma Direkleri

.

Şirketimiz

 

BBD Grup, Aselsan ve Roketsan A.Ş.’nin ihtiyacı olan kompozit lancer ve namlu sistemlerini üretmek amacıyla filaman sargı teknolojisini geliştirmiş olup bu teknoloji ile kompozit tüp üretimi için gerekli olan makineleri de kendi bünyesinde üretmiştir.

İleri Teknoloji Kullanarak, AR-GE Çalışmalarını Büyük Bir Titizlik Ve Hassasiyetle Ülkemize Kazandırmaya Devam Etmektedir …

.

Vizyon-Misyon

 

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve  alanında önde gelen isimlerinden olmak.

MİSYONUMUZ

Bilgi birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak araştırmacı ve yenilikçi kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

STRATEJİMİZ

BBD Grubu’nun ana stratejisi, temel faaliyet alanı olan savunma sanayi ve enerji sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Grubun gelişme ve büyüme stratejisi ise, taahhüt alanında kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin, ulusal ve uluslararası gelişim fırsatı görülen diğer iş alanlarına yatırımcı kimliğiyle yansıtılması temelinde yapılandırılmıştır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.